WYKAZ NAUCZYCIELI, ROK SZKOLNY 2020/2021

  1. Iwona Antosz, przedmioty zawodowe
  2. Marta Benedykt, pedagog szkolny
  3. Markus Bengsz, religia
  4. Urszula Bigoś, geografia
  5. Adam Blicharczyk, wychowanie fizyczne, informatyka
  6. Marzena Czaplińska-Mroczek, matematyka
  7. Piotr Czech, przedmioty zawodowe
  8. Agnieszka Darzycka, język polski
  9. Katarzyna Dudys-Nowak, wychowanie fizyczne,
  10. Aurelia Fitzon, język niemiecki
  11. Regina Gacka, przedmioty zawodowe
  12. Sylwia Gawenda-Rutkowska, biblioteka
  13. Magdalena Gawliczek-Kapelusz, język angielski
  14. Beata Gawlik, język niemiecki, przedmioty zawodowe
  15. Alicja Gonsior, przedmioty zawodowe
  16. Teresa Gorzalnik, język niemiecki
  17. Aleksandra Homik, matematyka
  18. Jolanta Hyjek, wychowanie fizyczne
  19. Stanisława Janiszewska, religia, wiedza o kulturze
  20. Anna Jaroniak, język angielski
  21. Wiesława Kamczyk, pedagog szkolny
  22. Dariusz Kaptur, geografia
  23. Anna Karwowska-Kosztyła, język angielski
  24. Zygmunt Kobylak, przedmioty zawodowe
  25. Tomasz Kostka, przedmioty zawodowe
  26. Zofia Kośmider, historia, edukacja dla bezpieczeństwa
  27. Iwona Kwapisz, przedmioty zawodowe, chemia
  28. Justyna Kwaśny, przedmioty zawodowe
  29. Sylwia Leszinska, język niemiecki
  30. Barbara Lukoszek, biblioteka, język polski, przedmioty zawodowe
  31. Katarzyna Luterek, przedmioty zawodowe
  32. Gracjana Lutkiewicz-Adamczewska – język angielski
  33. Wojciech Łyżniak, wychowanie fizyczne, informatyka
  34. Ilona Macyszyn, język angielski
  35. Olga Małek, przedmioty zawodowe
  36. Violetta Man, język polski
  37. Halina Mazur, język angielski
  38. Katarzyna Myszi, przedmioty zawodowe
  39. Marta Ogonowska, przedmioty zawodowe
  40. Mirosława Piasek, religia
  41. Paweł Ptak, przedmioty zawodowe
  42. Ewa Rostek, przedmioty zawodowe, biologia
  43. Beata Sitkiewicz, wychowanie fizyczne
  44. Danuta Skurk, przedmioty zawodowe
  45. Iwona Sobczak, przedmioty zawodowe, matematyka
  46. Anna Staniszewska-Król, przedmioty zawodowe
  47. Karolina Szelewska, język angielski
  48. Barbara Szymczyna, historia, podstawy przedsiębiorczości
  49. Elwira Tytko, matematyka
  50. Agnieszka Wereszczyńska, przedmioty zawodowe
  51. Joanna Wójcik, fizyka