Dyrekcja

 

Paweł Ptak

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu

e-mail: p.ptak@ekonomikraciborz.pl

 

Tomasz Kostka

Wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu

e-mail: t.kostka@ekonomikraciborz.pl


 

WYKAZ NAUCZYCIELI, ROK SZKOLNY 2021/2022

  1. Iwona Antosz, przedmioty zawodowe
  2. Marta Benedykt, pedagog szkolny
  3. Markus Bengsz, religia
  4. Urszula Bigoś, geografia
  5. Adam Blicharczyk, wychowanie fizyczne, informatyka
  6. Joanna Bończyk, doradca zawodowy
  7. Martyna Brzezina, język hiszpański
  8. Marzena Czaplińska-Mroczek, fizyka
  9. Piotr Czech, przedmioty zawodowe
  10. Agnieszka Darzycka, język polski
  11. Katarzyna Dudys-Nowak, wychowanie fizyczne,
  12. Rafał Dominiak, przedmioty zawodowe
  13. Aurelia Fitzon, język niemiecki
  14. Regina Gacka, przedmioty zawodowe
  15. Sylwia Gawenda-Rutkowska, biblioteka
  16. Magdalena Gawliczek-Kapelusz, język angielski
  17. Beata Gawlik, język niemiecki, przedmioty zawodowe
  18. Teresa Gorzalnik, język niemiecki
  19. Aleksandra Homik, matematyka
  20. Jolanta Hyjek, wychowanie fizyczne
  21. Stanisława Janiszewska, religia, wiedza o kulturze
  22. Anna Jaroniak, język angielski
  23. Wiesława Kamczyk, pedagog szkolny
  24. Dariusz Kaptur, geografia
  25. Anna Karwowska-Kosztyła, język angielski
  26. Zygmunt Kobylak, przedmioty zawodowe
  27. Tomasz Kostka, przedmioty zawodowe
  28. Zofia Kośmider, historia, edukacja dla bezpieczeństwa
  29. Marek Krybus, matematyka
  30. Michalina Krzysztoszek, przedmioty zawodowe
  31. Iwona Kwapisz, przedmioty zawodowe, chemia
  32. Justyna Kwaśny, przedmioty zawodowe
  33. Sylwia Leszinska, język niemiecki
  34. Barbara Lukoszek, biblioteka, język polski, przedmioty zawodowe
  35. Katarzyna Luterek, przedmioty zawodowe
  36. Gracjana Lutkiewicz-Adamczewska – język angielski
  37. Katarzyna Łuczyńska, przedmioty zawodowe
  38. Wojciech Łyżniak, wychowanie fizyczne, informatyka
  39. Ilona Macyszyn, język angielski
  40. Olga Małek, przedmioty zawodowe
  41. Violetta Man, język polski
  42. Maciej Mazur, przedmioty zawodowe
  43. Marta Ogonowska, przedmioty zawodowe
  44. Mirosława Piasek, religia
  45. Paweł Ptak, przedmioty zawodowe
  46. Ewa Rostek, przedmioty zawodowe, biologia
  47. Beata Sitkiewicz, wychowanie fizyczne
  48. Danuta Skurk, przedmioty zawodowe
  49. Iwona Sobczak, przedmioty zawodowe, matematyka
  50. Anna Staniszewska-Król, przedmioty zawodowe
  51. Karolina Szelewska, język angielski
  52. Barbara Szymczyna, historia, podstawy przedsiębiorczości
  53. Elwira Tytko, matematyka
  54. Agnieszka Wereszczyńska, przedmioty zawodowe
  55. Joanna Wójcik, fizyka