Nasza szkoła napisała projekt w ramach programu Erasmus Plus, który został pozytywnie rozpatrzony przez Agencję Narodową. Spośród ponad tysiąca wniosków, projekt znalazł się na 109 miejscu.

 W ramach projektu  „Praktyki zagraniczne – wyrównywanie szans młodzieży na rynku pracy” w latach 2019-2021 dwie grupy uczniów (obecne klasy pierwsze i drugie) wszystkich kierunków będą mogły odbywać praktyki zawodowe w Sewilli i Maladze. Każda grupa będzie liczyła 18 osób , wyłonionych w trakcie rekrutacji. Pierwsza rekrutacja odbędzie się na początku roku szkolnego 2019/2020. Szczegóły zostaną podane przed końcem czerwca br.

Celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia w naszej szkole oraz stworzenie szansy rozwoju umiejętności zawodowych naszych uczniów. Dodatkowo młodzież będzie podnosiła swoje kompetencje językowe biorąc udział w kursie języka angielskiego i hiszpańskiego. Kwota dofinansowania wynosi 99 408 euro.

Drodzy uczniowie klas pierwszych i drugich, czeka na Was wielka przygoda i niesamowite wrażenia!!