Zgodnie z zapowiedziami szefa ZNP Sławomira Broniarza strajk zostaje zawieszony od soboty 27 kwietnia 2019. Oznacza to, że od poniedziałku lekcje odbywają się zgodnie z planem.

Wszystkim rodzicom i uczniom dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

25-04-2019 r.


Informuję, że sytuacja w szkole nie uległa zmianie: akcja strajkowa jest kontynuowana. Dzisiaj odbyło się posiedzenie Rady Pedagogicznej w sprawie klasyfikacji klas maturalnych. Z powodu braku quorum nie podjęliśmy uchwały o klasyfikacji. Jednocześnie przypominam, że szkoła jest otwarta i zapewniamy zajęcia opiekuńcze lub w miarę możliwości personalnych – dydaktyczne. Jeśli przedmiot jest niewykreślony w planie zajęć, oznacza to że dany nauczyciel jest gotowy do pracy. W związku z tym zwracam się z prośbą do uczniów Ekonomika oraz ich rodziców o zrozumienie tej trudnej sytuacji. O rozwoju sytuacji będę informował na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

24-04-2019 r.

 

Niestety nie mam dobrych wieści – akcja protestacyjna jest kontynuowana. Jednak po dzisiejszej decyzji Ogólnopolskiego Międzyszkolnego Komitetu Strajkowego pojawiła się szansa na przeprowadzenie klasyfikacji klas maturalnych. Posiedzenie Rady Pedagogicznej zaplanowane jest na jutro na godz. 15.00. Wszelkie decyzje w tej sprawie zapadną jutro rano. Strajk w szkole nie zostanie jednak zawieszony, zatem wzorem dni poprzednich proszę śledzić naszą stronę internetową i dziennik elektroniczny w poszukiwaniu aktualnych informacji. Jednocześnie przypominam, że szkoła jest otwarta i zapewniamy zajęcia opiekuńcze lub w miarę możliwości personalnych – dydaktyczne. W związku z tym zwracam się z prośbą do uczniów Ekonomika oraz ich rodziców o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

23-04-2019 r.


 

Sytuacja w szkole nie uległa poprawie – akcja strajkowa jest kontynuowana. Wzorem dni poprzednich zapewniamy uczniom tylko opiekę ze względu na braki kadrowe. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły. Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Uwaga maturzyści!
Zapraszam jutro na spotkanie informacyjne: 17 kwietnia o godz. 9.00 w sali 25

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

16-04-2019 r.


 

Sytuacja w szkole nie uległa poprawie – akcja strajkowa jest kontynuowana. Zaplanowana wycieczka klas 4l i 4r odbywa się zgodnie z planem. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły. Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Uwaga maturzyści!
Na prośbę osób, które będą jutro na wycieczce przesuwam spotkanie informacyjne na środę 17 kwietnia (godz. 9.00 w sali 25).

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

15-04-2019 r.


Szanowni Rodzice i Uczniowie, sytuacja w szkole się nie zmieniła – akcja strajkowa jest kontynuowana i wszystko  wskazuje na to, że podobnie będzie również w poniedziałek 15 kwietnia. Wzorem dni poprzednich uczniom zapewniamy jedynie opiekę, ale w bardzo ograniczonym zakresie ze względu na braki kadrowe. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły.  Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

12-04-2019 r.


Sytuacja w szkole się nie zmieniła – akcja strajkowa jest kontynuowana. Wzorem dni poprzednich uczniom zapewniamy jedynie opiekę, ale w bardzo ograniczonym zakresie ze względu na braki kadrowe. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły.  Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

11-04-2019 r.


Informuję, że sytuacja w szkole nie uległa zmianie – akcja strajkowa jest kontynuowana. Wzorem dni poprzednich uczniom zapewniamy jedynie opiekę, ale w bardzo ograniczonym zakresie ze względu na braki kadrowe. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły.  Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

10-04-2019 r.


Informuję, że akcja strajkowa w naszej szkole będzie jutro kontynuowana. Wzorem dnia dzisiejszego uczniom zapewniamy jedynie opiekę, ale w bardzo ograniczonym zakresie ze względu na braki kadrowe. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły. Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

08-04-2019 r.


Informuje, że z dniem 8 kwietnia 2019 r. nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych przystąpili do strajku. W związku z powyższym uczniom zapewniamy jedynie opiekę, ale w bardzo ograniczonym zakresie ze względu na braki kadrowe. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły. Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

08-04-2019 r.