Ten tydzień obfitował w liczne imprezy sportowe w dniach 28 – 31 marca 2022 rozgrywane były zawody w koszykówce chłopców, piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w piłce ręcznej chłopców i badmintonie chłopców. Największym sukcesem mogą się pochwalić badmintoniści, którzy w półfinale wojewódzkim zajęli 2 miejsce i awansowali do turnieju finałowego. Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie:  Paweł Muzyk IV R, Stępiński Paweł IV L, Dawid Hamiga IV L.

Reprezentacja siatkarzy wywalczyła 1 miejsce w zawodach rejonowych i awansowała do półfinału wojewódzkiego. Naszą szkołę reprezentowali: Czerny Kamil III L, Bugla Wiktor III L, Samuel Kurek II B, Łukasz Kołodziej IV H, Kacper Piskorz IV E, Jakub Kądzioła IV L, Telejko Michał III A, Oliwier Lokajczyk I d.

Natomiast drużyna żeńska w piłce siatkowej wywalczyła drugie miejsce. W skład reprezentacji weszły:  Kaszny Martyna II B, Łyko Roksana III E, Organiściak Marta III E,  Parma Karolina I A, Zięć Martyna III A, Kowalska Jassica III L, Oliwia Rutkowska, Małgorzata Matelska, Sandra Wojtaszek, Nikola Żaczek,

W finale rejonowym chłopców w koszykówce nasza drużyna w składzie  Zebrała Michał III L, Wegrzynowski  Karol IV L, Wramba Krzysztof IV L, Jakub Otulak IV L, Wiktor Bugla III L, Feliks Romańczuk I A,  Mateusz Klimas III H, Borys Broda III D,   zdobyła drugie miejsce.

W finale rejonowym w piłce ręcznej chłopców nasza szkoła zdobyła 2 miejsce. Szkołę reprezentowali Paweł Grud III H, Dawid Hamiga IV L, Paweł Stępiński IV L, Szuba Mateusz, Paweł Muzyk IV R, Jakub Kądziała III L, Świderek Bartosz III B, Myszakowski Marcin II D, Szuba Szymon, Borysiuk Maciej III D, Kacper Cichocki III H, Dawid Jurusik IV R.