Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Naszej Szkoły,

Zazwyczaj Koniec Roku Szkolnego to czas zamknięcia i podsumowania pewnego etapu połączony z niecierpliwym już oczekiwaniem na zasłużony wypoczynek.
Miniony Rok Szkolny nie był jednak typowy i przyszło nam zmierzyć się z sytuacją bez precedensu. Jako Wasz dyrektor, cieszę się, że daliśmy sobie z nią radę.

Chcę podziękować swojej kadrze za to, że zrobiła wszystko, żeby odnaleźć się w nowej rzeczywistości zdalnego nauczania. Liczę, że to dziedzina, którą będziemy stale doskonalić wyciągając wnioski ze zdobytego doświadczenia.

Dziękuję swoim najbliższym pracownikom za wsparcie, które nieustannie doceniam i czuję podejmując wszystkie decyzje.
Dziękuję Rodzicom, którzy wspaniale odnaleźli się w tej trudnej rzeczywistości i wspierali nie tylko swoje dzieci, ale także szkołę na każdym etapie tej trudnej drogi.

Wreszcie dziękuję Wam, drodzy Uczniowie. Za siłę i dojrzałość, z jaką podeszliście do nowego modelu nauczania, wymuszonego przez rzeczywistość, z którą przyszło nam się mierzyć. Podkreślam, że jestem dumny, że jesteście uczniami tej szkoły i mam nadzieję, że takie wspaniałe postawy będą cechowały Was zawsze.

Na koniec chciałbym powiedzieć kilka słów o tym, że mimo iż kończy się rok szkolny, to niestety sytuacji zagrożenia nie zostawiamy jeszcze za sobą. Gdziekolwiek będziecie w czasie wakacji, uważajcie na siebie.
Spotkajmy się wszyscy we wrześniu.

Do zobaczenia
Wasz dyrektor
Paweł Ptak