Koszykarki Ekonomika zajęły wysokie III miejsce w rozgrywkach finałowych województwa śląskiego w koszykówce 3×3, w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej.Zawody odbyły się dziś w Bytomiu, na boiskach sportowych „Torkacik”. Nie było łatwo – do pokonania 10 najlepszych żeńskich zespołów Śląska. Jednak nasza drużyna w składzie: Alicja Botorek, Ewelina Gołębiowska, Agnieszka Listopad i Amelia Szpak nie zawiodły, dając z siebie dosłownie wszystko. Dziewczyny pokonały, a tym samym pozostawiły poza podium miedzy innymi zespoły z: Wodzisławia Śląskiego, Dąbrowy Górniczej, Zawiercia, Sosnowca, Jastrzębia itd. Najbardziej emocjonujący okazał się ostatni mecz, gdzie o wygranej naszej drużyny zadecydowała dogrywka. Zacięta walka zakończona celnym rzutem za 2 punkty Agnieszki Listopad przyniosła sukces drużynie!!!