Dziś w Ekonomiku dzień informacyjny Erasmus +

Nasi dzielni maturzyści, którzy w zeszłym roku uczestniczyli w projekcie „Praktyki zagraniczne – wyrównywanie szans młodzieży na rynku pracy” opowiedzieli swoim młodszym kolegom i koleżankom o swoich przeżyciach i osiągnięciach związanych z miesięcznym pobytem w hiszpańskiej Maladze.
Piękne wspomnienia wywoływały uśmiech a czasem i wzruszenie na twarzach prowadzących. Opowiedzieli o rekrutacji i przygotowaniach do wyjazdu, podróży, zakwaterowaniu i co najważniejsze czego nauczyli się na swoich praktykach.
Nie zabrakło także relacji z pięknych wycieczek do Sewilli, Cordoby czy oceanarium. Wspominali naukę flamenco i gotowanie paelli.
Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że podróże kształcą a tym bardziej takie, podczas których zdobywamy cenne umiejętności zawodowe. Podróże: poszerzają horyzonty, uczą tolerancji i otwartości na inne kultury, uczą samodzielności i radzenia sobie w różnych sytuacjach, poprawiają organizację i zarządzanie czasem, zostawiają wspomnienia na całe życie.
Inwestowanie w siebie to najlepsza inwestycja tak więc zapraszamy wszystkich do śledzenia informacji na temat projektów unijnych w Ekonomiku!