1. Iwona Antosz, przedmioty zawodowe
  2. Alicja Arendt, przedmioty zawodowe
  3. Marta Benedykt, pedagog szkolny
  4. Markus Bengsz, religia
  5. Urszula Bigoś, geografia
  6. Adam Blicharczyk, wychowanie fizyczne, informatyka
  7. Marzena Czaplińska-Mroczek, matematyka
  8. Piotr Czech, przedmioty zawodowe
  9. Agnieszka Darzycka, język polski
  10. Katarzyna Dudys-Nowak, wychowanie fizyczne,
  11. Aurelia Fitzon, język niemiecki
  12. Katarzyna Folwarczny, przedmioty zawodowe
  13. Regina Gacka, przedmioty zawodowe
  14. Sylwia Gawenda-Rutkowska, biblioteka
  15. Magdalena Gawliczek-Kapelusz, język angielski
  16. Beata Gawlik, język niemiecki, przedmioty zawodowe
  17. Teresa Gorzalnik, język niemiecki
  18. Anna Grzeszczuk, język polski
  19. Aleksandra Homik, matematyka
  20. Jolanta Hyjek, wychowanie fizyczne
  21. Katarzyna Hyjek-Młynarczyk, wychowanie fizyczne
  22. Sylwia Jakubowska, przedmioty zawodowe
  23. Stanisława Janiszewska, religia, wiedza o kulturze
  24. Anna Jaroniak, język angielski
  25. Wiesława Kamczyk, pedagog szkolny
  26. Dariusz Kaptur, geografia
  27. Anna Karwowska-Kosztyła, język angielski
  28. Zygmunt Kobylak, przedmioty zawodowe
  29. Tomasz Kostka, przedmioty zawodowe
  30. Zofia Kośmider, historia, edukacja dla bezpieczeństwa
  31. Dorota Kotwica, doradztwo zawodowe
  32. Iwona Kwapisz, przedmioty zawodowe, chemia
  33. Justyna Kwaśny, przedmioty zawodowe
  34. Sylwia Leszinska, język niemiecki
  35. Barbara Lukoszek, biblioteka, język polski, przedmioty zawodowe
  36. Katarzyna Luterek, przedmioty zawodowe
  37. Gracjana Lutkiewicz-Adamczewska – język angielski
  38. Wojciech Łyżniak, wychowanie fizyczne, informatyka
  39. Ilona Macyszyn, język angielski
  40. Olga Małek, przedmioty zawodowe
  41. Violetta Man, język polski
  42. Halina Mazur, język angielski
  43. Katarzyna Myszi, przedmioty zawodowe
  44. Marta Ogonowska, przedmioty zawodowe
  45. Wioletta Pazderyn, przedmioty zawodowe
  46. Mirosława Piasek, religia
  47. Ewa Pospieszny, przedmioty zawodowe
  48. Paweł Ptak, przedmioty zawodowe
  49. Ewa Rostek, przedmioty zawodowe, biologia
  50. Jolanta Sbeczka, przedmioty zawodowe
  51. Danuta Skurk, przedmioty zawodowe
  52. Iwona Sobczak, przedmioty zawodowe, matematyka
  53. Anna Staniszewska-Król, przedmioty zawodowe
  54. Marek Szecówka, pedagog szkolny
  55. Karolina Szelewska, język angielski
  56. Barbara Szymczyna, historia, podstawy przedsiębiorczości
  57. Elwira Tytko, matematyka
  58. Agnieszka Wereszczyńska, przedmioty zawodowe
  59. Justyna Wojda, geografia