Sytuacja w szkole nie uległa poprawie – akcja strajkowa jest kontynuowana. Wzorem dni poprzednich zapewniamy uczniom tylko opiekę ze względu na braki kadrowe. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły. Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Uwaga maturzyści!
Zapraszam jutro na spotkanie informacyjne: 17 kwietnia o godz. 9.00 w sali 25

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

16-04-2019 r.


 

Sytuacja w szkole nie uległa poprawie – akcja strajkowa jest kontynuowana. Zaplanowana wycieczka klas 4l i 4r odbywa się zgodnie z planem. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły. Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Uwaga maturzyści!
Na prośbę osób, które będą jutro na wycieczce przesuwam spotkanie informacyjne na środę 17 kwietnia (godz. 9.00 w sali 25).

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

15-04-2019 r.


Szanowni Rodzice i Uczniowie, sytuacja w szkole się nie zmieniła – akcja strajkowa jest kontynuowana i wszystko  wskazuje na to, że podobnie będzie również w poniedziałek 15 kwietnia. Wzorem dni poprzednich uczniom zapewniamy jedynie opiekę, ale w bardzo ograniczonym zakresie ze względu na braki kadrowe. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły.  Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

12-04-2019 r.


Sytuacja w szkole się nie zmieniła – akcja strajkowa jest kontynuowana. Wzorem dni poprzednich uczniom zapewniamy jedynie opiekę, ale w bardzo ograniczonym zakresie ze względu na braki kadrowe. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły.  Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

11-04-2019 r.


Informuję, że sytuacja w szkole nie uległa zmianie – akcja strajkowa jest kontynuowana. Wzorem dni poprzednich uczniom zapewniamy jedynie opiekę, ale w bardzo ograniczonym zakresie ze względu na braki kadrowe. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły.  Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

10-04-2019 r.


Informuję, że akcja strajkowa w naszej szkole będzie jutro kontynuowana. Wzorem dnia dzisiejszego uczniom zapewniamy jedynie opiekę, ale w bardzo ograniczonym zakresie ze względu na braki kadrowe. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły. Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

08-04-2019 r.


Informuje, że z dniem 8 kwietnia 2019 r. nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych przystąpili do strajku. W związku z powyższym uczniom zapewniamy jedynie opiekę, ale w bardzo ograniczonym zakresie ze względu na braki kadrowe. O wszelkich zmianach będę informował na bieżąco na stronie internetowej szkoły. Zwracam się z prośbą do rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Dyrektor Szkoły
Paweł Ptak

08-04-2019 r.